Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Slovakia Racing Akadémia aj pre profesionálnych pretekárov

Slovakia Racing Akadémia aj pre profesionálnych pretekárov

Agentúra Slovakia Racing aj v roku 2015 pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravuje motocyklovú akadémiu so špičkovými pretekármi.

S JAKUBOM SMRŽOM A JAROSLAVOM ČERNÝM

Dvojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín. Už vlani boli inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.

Dobrou správou je, že akadémia tu pre motorkárov bude s rovnakými inštruktormi aj v roku 2015, pričom na záujemcov čaká niekoľko dôležitých noviniek. Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC! Práve pre nich je tu navyše príležitosť využiť podujatie Fun Cup spolu s akadémiou ešte pred majstrovskými podujatiami na okruhoch Pannonia-ring, Hungaroring a Slovakia Ring!

DÔLEŽITÁ JE KVALITA, NIE KVANTITA
Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac pretekárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!

DVE SKUPINY: ZAČIATOČNÍCI A POKROČILÍ
Prvou dôležitou zmenou je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.

-  na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami...

-  pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca...

MOŽNOSŤ DLHODOBEJ VÝUČBY
Pre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program za špeciálnu cenu, ktorá bude samozrejme ešte výhodnejšia.

TYPY MOTOCYKLOV
Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšporta, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

BONUSY
Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.

CENA AKADÉMIE
Pri absolvovaní jedného dňa akadémie je cena 120,-€ na deň, pokiaľ sa rozhodnete využiť oba dni, tak cena za oba je 200,-€.

 

TERMÍNY

Termínový kalendár akadémie je zhodný s kalendárom podujatí Fun Cup:

17. 4. Pannoniaring (HU) – 1 deň

4.-5. 5. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

8.-9. 6. Hungaroring (HU) – 2 dni

9.-10. 7. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

3.-4. 8. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

11.-12. 8. Pannoniaring (HU) – 2 dni      

7.-8. 9. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

 

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Je to jednoduché. Priamo pri registrácii na jednotlivé podujatia Fun Cup v online formulári označíte políčko o účasti v akadémii. Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/.

 

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

 

S pozdravom

 

Slovakia Racing Team

 

 

02.JPG01.jpg03.JPG04.jpg05.JPG06.JPG07.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok