Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Nominačka EaR - od roku 2015 on-line formát !

Nominačka EaR - od roku 2015 on-line formát !

Oa sezóny 2015 bola spustená on-line nominačka aj pre disciplínu enduro a rely SMF. Jazdci sa môžu do nominačky registrovať prostredníctvom aktívneho baneru v úvode web stránky SMF alebo priamo na stránke : http://www.smf.sk/enduro-a-relly-nominacna-listina/. A ako na to?     

Po otvorení danej stránky si jazdec vyberie triedu, ktorú bude jazdiť. Po kliknutí na názov danej triedy sa  otvorí výber štartov. čísla -  po kliknutí na číslo sa rozbalí vyplňovací formulár, na základe ktorého bude dané štart. číslo jazdcovi rezervované. Po kontrole údajov a potvrdení čísla bude jazdcovi dopísané číslo licencie SMF čím bude číslo svietiť na červeno ako obsadené. (Keď je číslo rezervované-šedé, alebo pridelené – červené , pri prechode PC myšou po čísle sa zobrazí meno jazdca, ktorému bolo číslo pridelené). 

Otázky ohľadne nominačky pre EaR rieši Martin Gonos: m.gonos75@gmail.com

Jazdci, ktorí mali v roku 2014 celoročnú licenciu majä do 31.1.2015 zarezervované rovnaké št. číslo aj pre sezónu 2015. Nominačka EaR 2014 

Online registrácia je určená pre rezervovanie štartových čísel a tlač technických kariet!  Okrem toho musia jazdci poslať na sekretariát SMF vyplnené a lekárom potvrdené tlačivo Žiadosť o vystavenie licencie jazdca SMF 2015  a uskutočniť úhradu licenčného poplatku podľa manuálu.  

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok