Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

XAVAX EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT

XAVAX EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT

Po prvý krát sa na Slovenku predstaví dychvyrážajúca disciplína na dvoch kolesách – SUPERCROSS! Veľkej popularite sa teší najmä v USA, ale v sobotu, 7.2.2015, ho prídu do Steel Arény v Košiciach predstaviť poprední jazdci Európskej ale aj svetovej motocrossovej scény ako napríklad Filip Neugebauer (CZ)- 4-násobný majster Nemecka a Čiech v motocrosse, Flornet Richier – 3-násobný víťaz nemeckého šampionátu Supercross Masters ale aj Kade Walker (CAN), Joan Cros (ESP), Martin Michek (CZ), Kornel Németh (HU) a veľa ďalších zaujímavých mien. 

Tešiť sa môžete na skvelú šou plnú adrenalínu, spáleného benzínu, krásnych „monster girs“ ale najmä na neúprosný súboj 16tich jazdcov na trati. Head to head – Jeden na jedného, kde aj najmenšia chyba bude znamenať vypadnutie a stratu šance získať 3500 EUR za víťazstvo. Trojhodinová zábava pretkaná sprievodným programom a tým najkvalitnejším skokmi, vlnami a roletami bude to pravé zahratie počas februárovej noci. Nechajte si to ujsť! Supercross po prvý krát na Slovensku, po prvý krát v Košiciach! 7. Februára v Steel Aréne v Košiciach!

Lístky na  XAVAX EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT v predaji od 1.12.2014 v sieti ticketportál.sk, na webovej stránke www.supercross.sk alebo priamo v pokladni Steel Arény Košice.

Cena lístka je od 15 eur (cena sa pohybuje v závislosti od vybraných sektorov). Platiť budú aj skupinové a rodinné zľavy. Viac info na www.ticketportal.sk

UPOZORNENIE: Pre držiteľov licencie SMF na uvedené podujatie neplatáí vstup zdarma.

Navrh_bilboard_Supercross_nova.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok