Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

VEČER MAJSTROV SMF 2014

VEČER MAJSTROV SMF 2014

V piatok 5. decembra 2014 budú v DK v púchove dekorovaní tohtoroční majstri  motocyklového športu SMF - víťazi jedmotlivých majstrovských kategórii a disciplín SMF.

„Večer majstrov „  je každoročne stretnutím nie len najlepších športovcov jednotlivých disciplín SMF, ale i stretnutím priaznivcov  motocyklového športu, mechanikov, funkcionárov, zástupcov  priemyslu partnerských organizácii a v neposlednom rade zástupcov médií. 
Dekorovanie sa tento rok nesie v novej forme a to dekorovanie len víťazov majstrovských tried jednotlivých disciplín a tried SMF. K uvedenému kroku musela RR SMF pristúpiť z dôvodu nárastu kategórii a tried v jednotlivých disciplínach SMF. Za rok 2014 sa bude počas večera dekorovať 40 majstrov SR motocyklového športu.

Začiatok prvej oficiálnej časti dekoroovania víťazov jednotlivých majstrovských tried a kategórii je v Púchove o 19,00 hod. Uvedená prvá časť dekorovania je pre priaznivcov motocyklového športu voľne prístupná, avšak kapacita divadelnej sály  v  DK je obmedzená. Po oficiálne časti podujatie pokračuje recepciou.Prípadní záujemcovia o účasť na podujatí as môžu informovať na sekretariáte SMF na tel.čísle 042/4260332 alebo 0905/601243.

                 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok