Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Martin Vaculík ostáva v Tarnówe

Martin Vaculík ostáva v Tarnówe

Martin Vaculík včera podpísal zmluvu, ktorou predlžuje svoj pobyt v poľskom Tarnówe. Klub s ktorým dosiahol počas uplynulej sezóny na bronzové medaile a ktorému poslúžil tretím najlepším bodovým priemerom na jazdu v celej Extralige, ostal zamestnávateľom nášho pretekára aj napriek zhoršenej finančnej situácii.

Martin Vaculík poznal tarnówsku dráhu a klub už oveľa dávnejšie než tu odjazdil svoje prvé preteky so znakom lastovičky na veste. Práve tu totiž absolvoval tréningy ešte pred desiatimi rokmi, keď stál na začiatku svojej bohatej kariéry. Jeho vzor Tony Rickardsson, či neskorší súper Tomasz Gollob práve v tom čase viedli Tarnów k titulom majstra Poľska.

Martin dostal po svojej desiatej sezóne viacero ponúk od extraligových tímov, no stále čakal na rokovania s Tarnówom, ktorému dával prednosť. Neodišiel z neho ani napriek medializovaným správam o finančných ťažkostiach klubu. Ostáva veriť, že Tarnów, takisto ako aj Martin, ostane v úzkej extraligovej špičke a zažijú tak ďalšiu úspešnú sezónu.

 

Zdroj: speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok