Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Maťo Vaculík je zranený

Maťo Vaculík je zranený

V stredu a štvrtok štartoval Martin Vaculík v dánskej Superlige, kde reprezentuje už niekoľko rokov klub Holsted. Počas dnešného stretnutia so Slangerupom mal Martin pád, výsledkom ktorého je zlomená kľúčna kosť.

Ťažký, dôležitými pretekmi naplnený týždeň čakal na Martina Vaculíka po jeho víťazstve na Zlatej prilbe SNP. Začať mal práve dvojicou pretekov v Dánsku, kde prvýkrát v tejto sezóne štartoval za Holsted. Včera ani jeho  11 bodov nezabránilo prehre na výjazde vo Fjelstede. Dnes zase bojoval Hoslted doma so Slangerupom. Preteky boli poznačené pádmi, pričom najprv v 8. jazde mal ťažký pád Mikkel Michelsen, ktorého odviezla sanitka. V 12. jazde, v ktorej štartoval aj náš pretekár mal na prvej pozícii poruchu motocykla Leon Madsen, pričom Martin, ktorý bol v tom momente na poslednom mieste, sa mu nestihol vyhnúť a nasledoval pád oboch pretekárov, pričom Martina odviezla sanitka do nemocnice. Prvá diagnóza znie - zlomená kľúčna kosť.

Ostáva len dúfať, že Maťo sa veľmi rýchlo dostane z tohto zranenia a opäť v dobrej forme nastúpi do ďalších pretekov, čo mu praje nielen Speedway Club Žarnovica, ale aj všetci fanúšikovia.

vaculik7.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok