Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Majstrovstvá Európy EMX 65/85/Open v Šenkviciach

Majstrovstvá Európy EMX 65/85/Open v Šenkviciach

M-Cross Šenkvice je v dňoch 28. - 29. júna 2014 organizátorom Majstrovstvá Európy v motokrose tried EMX65, EMX85 a EMX Open. 

Po štyroch rokoch, kedy klub organizoval majstrovstvá sveta, sa tento rok zhostil úlohy organizačne zabezpečiť európsky šampionát a to v dvoch triedach motokrosových nádejí EMX65 a EMX85 a v seniorskej triede EMX Open. Podujatie svojim charakterom zaručuje priaznivcom motocyklového športu preteky na vysokej jazdeckej úrovni, na ktorých budeme môcť vidieť, nielen európske motokrosové hviezdy v menovanej seniorskej triede EMX Open ale i talentovaných mladých jazdcov v mládežníckych triedach.

V triedach EMX 65/85 je šenkvické podujatie posledným šiestym podujatím seriálu severozápadnej zóny majstrovstiev Európy. Tí najlepší z daných tried zo štyroch zón sa následne predstavia na finálovom podujatí 13.7.2014 vo Fínsku - Hyvinkaa. Seniorská kategória EMX Open bude mať v Šenkviciach deviate - predposledné podujatie tohtoročného seriálu, tj v Šenkviciach je takmer posledná šanca získať body do konečného hodnotenia majstrovstiev Európy.

Šenkvický šampionát sa uskutoční týždeň po Jiníne, tj jazdci sa len presunú z Českej republiky na Slovensko. V súčasnej dobe sa štartová listina jednotlivých tried finalizuje a bude zverejnená v priebehu budúceho týždňa.

Organizátor M-Cross Šenkvice pripravil pre priaznivcov motokrosu okrem športového zážitku aj bohatý sprievodný program. Viac informácii o podujatí bude priebežne zverejnených na našej stránke www.smf.sk a na stránke organizátora: www.m-cross-senkvice.

Informácie pre novinárov a fotografov:
Milan Šilhavík
0948 240 000
msilhavik@centrum.sk
« akreditačný formulár  (vyplnený formuôár pošlite na vyšši uvedenú e-mailovú adresu vedpce press centra podujatia)
EMX_2014_plagatOK_mensi.png
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok