Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Ukončenie sezóny CPM a vintage CPM na Slovakia ringu

Ukončenie sezóny CPM a vintage CPM na Slovakia ringu

V dňoch 12 – 13.10.2013 na Slovakia ringu uskutoční posledné podujatie tohtoročného seriálu MM SR + SP cestných pretekov motocyklov – IMRC 2013. Súčasne s podujatím na Slovakia ringu vyvrcholí aj pretekárska sezóna historických cestných motocyklov - vintage. Podujatie je zároveň podujatím Európskeho pohára regularity - jazda pravidelnosti.

Na okruhu bude horúcu – jazdci budú bojovať o konečné umiestnenia v tabuľke šampionátu a v niektorých triedach ani zďaleka nie je rozhodnuté o celkových víťazoch, keďže bodové rozdiely sú minimálne.

Organizátori z agentúry Slovakia Racing tentoraz pre jazdcov pripravili 3 737 metrov dlhý variant Slovakia Ringu a pre mnohých to bude úplná novinka. Na pretekárov triedy 125 SP a Slovenského pohára čakajú jedny preteky, ostatní absolvujú tradične dvoje preteky.

jazdci vintage taktiež uzatvoria tohtoročný seriál MM SR a Ducati cup na Slovakia Ringu tento víkend. Podujatie je zároveň započítavané i do seriálu FIM Europe Cup regularity, pričom obe podujatia európskeho pohára - Holíč a Slovakia Ring sa uskutočnili na Slovensku pod organizačnou taktovkou Clasicc clubu Hlohovec na čele s Petrom Balážom.

180x188_1310.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok