Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Odchodom člena predstavenstva riaditeľov FIM p.Darryla Hiddla

Odchodom člena predstavenstva riaditeľov FIM p.Darryla Hiddla

SMF sa pripajá k prejavom sústrasti k úmrtiu člena predstavenstva riaditeľov FIM, prezidenta kontinenetálnej únie FIM Oceania a bývalého prezidenta motocyklovej federácie Austrália p.Darryla Hiddla. Darryl zomrel pokojne večer 18. júla po boku svojej rodiny a blízkych priateľov.

Darrylov prínos motocyklovému športu začal v roku 1966 a jeho zanietenosť bola vidieť prostredníctvom rôznych pozícií, ktoré zastával v rámci nášho motocyklového športu. Členom predstavenstva riaditeľov FIM bol od roku 1998.

Prezident FIM Vito Ipplito: „ S veľkým zármutkom sme sa dozvedeli o úmrtí Darryla Hiddla. darryl bol veľkým prínosom motocyklového športu ako v Austrálii, tak i na celom svete. Jeho vášeň a zanietenosť ako aj schopnosti a zmysel pre humor boli veľmi ocenené celou rodinou FIM. Darryl nám bude chýbať. V mene celej rodiny FIM by som chcel vyjadriť hlbokú a úprimný sústrasť Darrylovej žene Lynn, jeho rodine a priateľom.

Pohreb p. Hiddla sa uskutoční v piatok 26.7.2013 o 12:00 hod v Ashton Abbey v Diamond Creek (približne 35 kilometrov severovýchodne od Melbourne).

hiddle.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok