Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Slovakia MX CUP 2013 Sverepec

Slovakia MX CUP 2013 Sverepec

V nedeľu 2.júna 2013 sa stretnú priaznivci motokrosu na 3.podujatí seriálu MM SR v motokrose SLOVAKIA MX CUP 2013 vo Sverepci.

Po dvoch úspešných podujatiach v Šenkviciach a na Myjave sa tento krát stretnú jazdci tried MX85, MX junior, MX2, MX3 a MX4 na svetovo známej trati v Národnom kros centre vo Sverepci. Organizátor Motošport klub Sverepec a agentúra Sport tour Púchov očakáva na podujatí jazdcov nie len zo Slovenska, ale i z ČR, Maďarska a Poľska. Zárukou účasti jazdcov sú i zvýšené finančné prémie pre triedy MX2 a MX3open, ktoré poskytuje generálny partner Slovakia MX profi team. Okrem zápolenia motokrosových jazdcov organizátori pripravili pri príležitosti medzinárodného dňa detí pre najmenších návštevníkov celý rad doplnkových programov, ako ukážky zručnosti trialových jazdcov, nezvyčajnú detskú tombolu do ktorej dostane každý malý návštevník lístok zdarma a pod.

Pri príležitosti osláv 20.výročia založenia SMF sa počas šampionátu uskutoční i stretnutie členov bývalého strediska vrcholového športu Sverepec, ktorého členmi boli také mená ako Radek Stodúlka, Emil Čunderlík, Jaroslav Katriňák, Radek Matoška, Ján Hrehor, úspešný dakarista Ivan Jakeš atď.

Program šampionátu začína v nedeľu 2.6.2013 o 8,15 voľnými tréningami, prvá finálová jazda je na programe o 13,00 hod. Vyhlásenie víťazov jednotlivých tried a losovanie detskej tomboly je na programe o 18,15 hod.

sverepec_plagatA4.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok