Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Na Športfestivale nechýbal stánok SMF

Na Športfestivale nechýbal stánok SMF

V sobotu 5.12.2015 sa na výstavisku v Trenčíne uskutočnil 5. ročník Športfestivalu, ktorý propagoval neolympijské športy. Svoju expozíciiu mala tento rok aj SMF. V tejto expozícii prebiehala prezentácia žarnovických plochodrážnikov, ktorí sa snažili propagovať plochú dráhu aj širšej športovej verejnosti.

Prezentácie sa zúčastnili Patrik Búri spoločne s Jánom Mihálikom, Ing. Jakubom Zliechovcom a Mgr. Martinom Búrim. So sebou do Trenčína viezli aj plochodrážnu motorku, vybavenie jazdca a propagačné materiály. Aj napriek tomu, že túto akciu ani zďaleka nenavštívilo toľko záujemcov ako sme zvyknutí z výstavy Motocykel, akcia splnila účel. Mnohí návštevníci sa pristavovali pri stánku SMF a Speedway Clubu Žarnovica, kde dostali mnoho informácií. Boli aj takí, ktorí o plochej dráhe ešte nepočuli, boli aj takí, ktorí už počuli, ale v Žarnovici neboli. Ale našli sa aj takí, ktorí už na žarnovickom štadióne videli plochodrážne podujatia. Väčšinu tých, ktorí sa pristavili tvorili mladé rodiny s deťmi, medzi ktorými nechýbali ani odvážlivci čo sa posadili na motorku. 

 

sportfest.JPGsportfest1.JPGsportfest2.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok