Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

5. ročník Sportfestival-u neolympijských športov

5. ročník Sportfestival-u neolympijských športov

V sobotu 5.12.2015 sa v priestoroch výstaviska v Trenčíne uskutoční 5. ročník Sportfestival-u neolympíjskych športov, na ktorom bude mať svoju expozíciu aj Slovenská motocyklová federácia.

Podujatie sa organizuje za podpory ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, s podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja a za pomoci konfederácie športových zväzov.

Okrem vianočnej ceny v silovom trojboji, tlaku na lavici a tlaku na lavici telesne postihnutých uvidíte najsilnejšie ženy Európy, ktoré budú na druhých majstrovstvách Európy bojovať o titul v náročných disciplínach. Práve v Trenčíne sa minulý rok organizovala taktiež na Športfestivale historicky prvá súťaž silných žien! V tomto roku budú ťahať dodávku, dvíhať hrubú oceľovú tyč (nápravu) o váhe 65kg alebo prevracať ťažkú 200kg pneumatiku! Naozaj sa predvedú len tie najsilnejšie z Česka, Slovenska, Maďarska, Poľska alebo Ukrajiny! Taktiež uvidíte aj pohárovú súťaž fitness detí, bikiny fitnessky alebo physique mužov. Turnaj v biliarde, kartovú hru bridž, čínske wu-shu. taekwon-do, akademické majstrovstvá v kickboxe a množstvo iných atrakcií! Práve v kickboxe alebo v detskom fitness sme dosiahli v tomto roku výborné umiestnenia na svetovom šampionáte!

Rozvíjajúci a športovo veľmi náročný šport crossfit pripraví celoslovenskú súťaž, stánok silných mužov predstaví nového profesionálneho strongmana - Petra Rekeneia. Taktiež predstavenia Workout fanatics. SMF na podujatí predstaví aktivity jednotlivých svojich disciplín a taktiež bude predstavená činnosť PD klubu Žarnovica.

Naozaj veľmi pestrý a zaujímavý program piateho ročníka Športfestivalu.

Viac na webe www.sportfestival.sk alebo už o týždeň priamo na výstavisku Expo center v Trenčíne.

Exhibičné vystúpenie si pripraví i český profesionálny strongman, Jiří Tkadlčík, ktorý obsadil na Europe strongest man o najsilnejšieho muža Európy do 105kg skvelé šieste miesto a v týchto dňoch je na súťaži o najsilnejšieho muža sveta!

Večer bude patriť vyhodnoteniu desiatky najúspešnejších športovcov v neolympijskych športoch.

Príďte sa pozrieť 5. decembra už od 10:00 na výstavisko Expo center do Trenčína a vychutnajte si skvelý športový zážitok. Množstvo športov, expo výstava alebo známe osobnosti na jednom mieste. 

sportfestival_plagatisko_maly.jpg

 

sportfestival_plagatisko.jpgtitulka.jpgsportfest_program.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok