Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Rokovanie SMF a Slovenskej poľovníckej komory

Rokovanie SMF a Slovenskej poľovníckej komory

Dňa 4.11.2015 Slovenská motocyklová federácia uskutočnila rokovanie so Slovenskou poľovníckou komorou za účelom predchádzania problémov z roku 2015 v športovej sezóne 2016.

Zástupcovia SMF, prezident p. Peter Smižík a predseda environmentálneho výboru Ing. Pavol Šinský,  uskutočnili stretnutie s p. PaedDr. Imrichom Šubom, PhD., riaditeľom Slovenskej poľovníckej komory, v rámci ktorého predostreli problémy s vydávaním povolení na uskutočnenie outdorových motocyklových podujatí v sezóne 2015. Taktiež predstavili aktuálnu štúdiu vplyvu motocyklového športu na eko systém (SVEMO) a informovali i o opatreniach v rámci podujatí pre ochranu životného prostredia - meranie hluku, environmentálne podložky, predpísané pneumatiky a pod. Počas stretnutia boli vyjasnené i niektoré otázky postavenia a vzťahu SMF k jednotlivým motocyklovým podujatiam na Slovensku. Cieľom tohto stretnutia bolo nadviazanie diskusie pre nasledujúce obdobie, aby nedochádzalo, pri dodržaní všetkých zákonných opatrení,  k problémom a prípadnému rušeniu pripravovaných motocyklových podujatí SMF.

Prerokovanou problematikou sa bude zaoberať prezídium SPK a následne sa uskutoční ďalšie stretnutie, o záveroch ktorého vás budeme infromovať.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok