Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

ISDE 2015 - info pre fanúšikov

ISDE 2015 - info pre fanúšikov

Drahí jazdci, fanúšikovia enduro športu a Šesťdňovej v Košiciach! V poslednej dobe sa množia dopyty, že by ste chceli prísť do Košíc a zajazdiť si na enduro tratiach v okolitých lesoch. Na tomto mieste Vás musíme informovať, že jazda na motocykli v lese mimo oficiálnych asfaltových ciest je zo zákona trestným činom so sadzbou až 1 rok.

Výnimku zo zákona majú jazdci, ktorí sa zúčastňujú pretekov v rámci Slovenskej motocyklovej federácie. Všetci pevne veríme, že ISDE v Košiciach bude mať hladký a bezproblémový priebeh bez zbytočných škandálov spôsobených porušením zákona či pokynov organizátora.

 

Dear riders, fans of enduro and ISDE in Slovakia!

In recent weeks many of you have conntacted organizers of ISDE 2015 that you would like to come and ride in the hills around Kosice, experience enduro tracks on your own bikes etc... We have to inform you that such act (riding on a bike in forrest outside official asphalted routes) is in Slovakia considered to be criminal act and one can be doomed to jail for a period up to1 year. Only exception is given to riders who take part in the official competition organized under Slovak Motorcycling Federation. All of us strongly believe that ISDE in Kosice will be smooth without any problems and scandals due to breaking the law and organizers´ advices.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok