Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Kongres FIM Európa a konferencia cestnej bezpečnosti 2015 v Malte

Kongres FIM Európa a konferencia cestnej bezpečnosti 2015 v Malte

Počas prvého júnového víkendu 2.-4.7.2015 sa na Malte uskutoční kongres FIM Európa, v rámci ktorého sa uskutoční konferencia bezpečnosti na cestách. 

Kongres bude hostiť delegátov FIM-Európa zo 47 európskych federácií, ktorí budú počas rokovania prejednávať a schvalovať rozhodnutie týkajúce sa riadenia FIM Európy a otázok v oblasti motocyklistiky: od športu k bezpečnosti, k turizmu. Program kongresu sa skladá zo štvrtkového zasadnutia športovej a nešportovej rady a vedenia FIM Európa, v piatok sú na prgrame zasadnutia jednotlivých športových komisií a zasadnutie generálnych sekretárov. Geneárálne zhromaždenie sa v hoteli Grangd Excelsior uskutoční v sobotu popoludní. Dňa 3. júla sa uskutoční 9. ročník konferencie o bezpečnosti cestnej premávky, ktorá sa tradične koná počas kongresu FIM Európa. FIM Európa poukázala na skutočnosť, že od svojho vzniku sú pre ňu veľmi dôležité témy nehodovosti a bezpečnosti na cestách s cieľom zlepšiť systém bezpečnosti cestnej premávky, správania a bezpečnosti dvojkolesových účastníkov ciest. Hlavný dôraz tohtoročnej konferencie sa kladie na vývoj elektroniky pre zvýšenie použiteľnosti a bezpečnosti ako na trati, tak aj na ceste.

Tlačová konferencia je organizovaná ASMK (Assocjazzoni Sport Muturi u Karozzi). Táto tlačová konferencia predstaví médiám kontinentálne podujatie, ktoré začína 2. júla a bude trvať tri dni v spomínanom hoteli Excelsior. Alessandro Sambuco (generálny sekretár FIM Európa): "V tomto momente potvrdilo svoju účasť na 19. ročníku kongresu FIM Európa viac než 250 delegátov z 38 národných motocyklových federácií." Prezident ASMK, pán Frans Degura, začal so slovami: "Kongres bude hostiť delegátov FIM Európa, kde budú prejednávať a schvalovať rozhodnutie týkajúce sa riadenia a všetky druhy problémov v oblasti motocyklistiky." Pani Fiammenta La Guidara (tlačová hovorkyňa FIM Európa) pozvala kolegov na valné zhromaždenie, ale zároveň aj na konferenciu o bezpečnosti cestnej premávky, aby potvrdili plnú podporu médií pre kongres, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 2. júla.

 

malta.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok