Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

MM SR Enduro Cinobaňa, 27-28.6.2015

MM SR Enduro Cinobaňa, 27-28.6.2015

V dňoch 27-28.6.2015 pokračuje seriál MM SR, SP a Pohára SMF piatym podujatím tohtoročnej sezóny. Dejiskom podujatia je Cinobaňa.

Partia okolo OZ Športfan so sídlom vo Vidinej pri Lučenci vám v minulosti pripravila už 3 krát Medzinárodné majstrovstvá SR v Countrycrosse: 2012 v Lučenci a v Lišove, 2014 vo Vidinej. Okrem toho má za sebou organizáciu countrycrossov na Točnicia a v Pitelovej.

Preteky okolo Lučenca, či už na Havaške smerom na Boľkovce, alebo vo Vidinej sa konali ako náhradné. Stretli sme sa tu s traťami namotanými viac po lúkach a technicky dalo organizátorom poriadne zabrať, aby trasu viedli cez tieň v kroví medzi stromami. Enduro v Cinobani bude však iná kávička. Každý kto nepozná severnú časť Lučenského okresu,  susedný Poltársky okres, v ktorom sa nachádza Cinobaňa, ostane príjemne prekvapený aký typický Slovenský kraj s hlbokými lesmi, dolinami a vysokými kopcami navštívil. V „Cinke“ tak ako ju niektorí miestni nazývajú pri futbalovom štadióne bude priestor na depo a hneď vedľa štart crosstestu. Potom za kopcom Strieborná a za Hornými Fafákmi za lesmi a lúkami je štart a cieľ endurotestu, ktorý povedie až k obci Dobroč a späť ponad Dolné Fafáky a popri Stredných Fafákoch. Pred časovou kontrolou na konci obce Kotmanová si pretekári budú smieť dotankovať motocykle pre to, že okruh bude mať 40 prejazdových kilometrov + cca 10km rýchlostných skúšok. Prejazd okrem Horných Fafákov povedie aj cez Kozí chrbát, popod Pohanský hrad, popri potoku Hradičnô, Vrbinskom potoku, Zimnom potoku, poza Hrnčiarky a tak ďalej. Pre zaujímavosť v blízkom okolí sa nachádzajú aj miestne časti ako napríklad Dobročajka, Kakarka, Šutova jama… Pre to, že po ceste z depa po časovú kontrolu bude dosť ďaleko a počítame aj s tým, že nie každý sprievod pretekára bude mať k dispozícii vozidlo s ktorým sa dostane z Cinobane do Kotmanovej na ďalšiu časovú kontrolu. Zajednali sme teda mikrobus, jeho vodič vás za mierny úplatok ochotne prepraví.

Zvláštne ustanovenia - http://www.smf.sk/materials/supervisor/zu_enduro_cinobana2015.pdf

plagat_cinobana.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok