Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Seriál ME v triale 2015 štartuje v Trentine

Seriál ME v triale 2015 štartuje v Trentine

Už tento víkend  bude odštartovaný  24. ročník majstrovstiev Európy  v triale a to rovnako ako v minulom roku v alpskej dedinke  Pietramurata v regióne Trentino  v Taliansku.

Pre najmladšiu kategóriu a pre ženy je na sobotu pripravených 12 sekcií, ktoré absolvujú dva krát v dvoch kolách. Pre jazdcov európskych tried, juniorov a kategórie jazdcov nad 40 rokov je na nedeľu pripravených 15 náročnejších sekcií, ktoré absolvujú na rovnakej trati v dvoch kolách.

Toto rozdelenie šampionátu na dve časti je tohtoročnou novinkou a je tým sledované zníženie nákladov pre zúčastnených jazdcov a tým možnosť vyššej účasti jazdcov a zatraktívnenie podujatí európskeho trialu.

Tohtoročný šampionát ME pokračuje druhým podujatím v júli opäť v Taliansku (Lusern San Giovanni), potom sa európsky trial presunie do Belgicka, kde sa 16.8. uskutoční  tretie podujatie a seriál 2015 vyvrcholí  23.8. vo Švajčiarsku – Grimmalp.

Zo slovenských jazdcov sa uvedeného seriálu, t.j. i podujatia tento víkend v Taliansku,  zúčastní v triede nad 40 rokov náš najskúsenejší  jazdec Vladimír Kothay z Nitry, ktorý v predchádzajúcich dňoch zvíťazil v najťažšej triede majstrovstiev Rakúska v triale. 

stiahnu.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok