Skoč na obsah Skoč na menu
nová stránka

Rišo rýchlo sa uzdrav !

PDF  poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Rišo rýchlo sa uzdrav !

V sobotu 16.4.2011 v Beckove  na preteku v MMSR QUAD cup Slovakia sa zranil náš kamarát a talentovaný jazdec Richard Kušiak  z Liptovského Mikuláša.

 

Rišo jazdí na Yamahe YFZ 450 so štartovným číslom 102. Tí ktorý ho nepoznáte osobne, tak Vám v krátkosti  predstavím jeho športové  úspechy.

Rišo jazdí  od roku 2008 Slovenský pohár štvorkoliek.  Pravidelne zúčastňuje na všetkých pretekov štvorkoliek. O tom aký je to obrovský talent, nasvedčujú aj jeho športové úspechy. V prvej sezóne v kategórii Junior v roku 2008 obsadil v celkovom poradí 2. Miesto. V roku 2009  sa umiestnil v kategórii Junior v celkovom poradí  na 1.mieste. Rok 2010 pre zdravotné problémy sezónu vynechal. Tento rok Rišo prestúpil medzi jazdcov najvyššieho ranku do kategórie MM SR, kde chcel túto sezónu získavať skúsenosti, aby v ďalších rokoch mohol zaútočiť na popredné miesta a rozdať si to naplno s elitou Slovenských a Českých jazdcov.

Tu je Rišova videovizitka  http://www.youtube.com/watch?v=ZCb6ZaobHIg

Podľa informácii od Rišovho otca, jeho zdravotný stav je síce vážny, ale našťastie sa zlepšuje.

Rišo je bojovník, tak ho nejaký pád nerozhodí a ako  už veľakrát zabojoval so súpermi na trati, tak aj teraz zabojuje aj so zranením a o pár dní Vás určite aj osobne pozdraví.

Rišo držíme ti všetci palce, daj sa rýchlo do poriadku nech stihneš ešte tento rok popreháňať chalanov z MM SR na trati.

Miroslav Medveď
člen komisie TPM za quad


Galéria obrázkov

© 2020 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania | rss export
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | tvorba web stránok