Skoč na obsah Skoč na menu
nová stránka

MS SuperEnduro v Poľsku so slovenskou účasťou

PDF  poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

V sobotu 10.12. 2011 sa v Atlas aréne v poľskej Lodži uskutoční  druhé podujatie trojdielneho seriálu  majstrovstiev sveta v halovom endure tzv. MS SuperEndure 2012.   Šampionát bol odštartovaný 26.11.2011 v talianskom Janove, v Poľsku sa uskutoční druhé podujatie a šampionát vyvrcholí 05.02.2012 v španielskej Barcelone.

V štartovej listine sobotňajšieho podujatie figuruje i zástupca slovenského endura  Thomas Hostinský, ktorý sa uvedeného šampionátu zúčastní po prvý krát. Thomas bude mať na podujatí podporu i v medzinárodnej JURY, kde je Medzinárodnou motocyklovou federáciou FIM delegovaný ako hlavný technický komisár  Peter Radoczi, ktorý je zároveň i predsedom technického výboru SMF.

Uvedené divácky atraktívne podujatie začína v sobotu už od 11,00 hod., kedy sú na programe voľné a kvalifikačné tréningy. Hlavné finálové rozjazdy sú na programe od 17,00 hod.

Pevne veríme, že premiéra Thomasa Hostinského na uvedenom svetovom šampionáte „SuperEndure“  dopadne dobre a že to bude motiváciou i pre ďalších enduro jazdcov SMF zúčastňovať sa i v budúcnosti uvedeného „zimného“ svetového šampionátu .


Galéria obrázkov

© 2021 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania | rss export
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | tvorba web stránok