Skoč na obsah Skoč na menu
nová stránka

SSDT - 5.súťažný deň 11.5.2012

PDF  poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

PIATOK - Info od Petra  20,30 hod:

citácia e-mailu od Peťa:"Deň pred koncom... Ráno nám trošku popŕchalo, v Parc Fermé sme prezuli Gumy popozerali atd... Počasie bolo počas dňa super vykúkalo slniečko sem-tam miestami chvílku popršalo ael iba tak aby sa nepovedalo. Dnes sa mi šlo uplne super od začiatku darilo sa bol som zo sebou spokojný, no na 5 sekcií som ulomil zadnú brzdu a tak sa mi šlo bez nej trochu zle ale opravil som to trochu, išli sme spolu s Vaškom po 8 sekcií my odpadol šponovák a tak som šiel 25míl bez neho kým sme sa s tatom nestretli a šetko som si opravil, nemal by som mať trestné za čas, dokázal som si asi 10 minút najazdiť, s motorkou som nič po dojazdení nerobil len rovno odovzdal. 
Na zajtra som zvedavý ako to dopadne, je to posledný deň, hádam to zvládneme."

_____________________________________________

Konečné výsledky pre dnešný deň (TU).

Petrovi sa podarilo s 38 bodmi za piatok posunúť o 24 priečok zo 131. na 107. Sme na neho hrdí a veríme, že zajtra sa dostane do 100ky. Podľa  výpočtov sa v nováčikoch Peťo posunul o 3miesta to znamená , že by mal byť v prvej desiatke na 9 mieste.  (TU)

Fotky z piatku pod týmto odkazom   PIATOK

V sobotu posledný deň sa bude Peter pokúšať zmeniť umiestnenie. Bude to zároveň najkratšia etapa týždňa 58 míľ ( 89km )a pôjde cez historické centrum Town Hall Brae a záver je v centre mesta.


Galéria obrázkov

© 2020 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania | rss export
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | tvorba web stránok