Skoč na obsah Skoč na menu
nová stránka

ME družstiev - 3.miesto- ĎAKUJEME !

PDF  poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

"A sme tam“. V nedeľu večer prebehlo takéto slovné spojenie nejednému fanúšikovi slovenského motokrosu. Po namáhavých nedeľných finálových jazdách, namáhavých či už z hľadiska psychického alebo fyzického, sa chalani, členovia slovenského motokrosového tímu postavili na stupne víťazov majstrovstiev Európskych národov v motokrose a tak dokázali, že medzi európsku špičku patria. Dokázali to, čo si v minulosti málokto vedel predstaviť, dokázali to nielen sebe, ale aj všetkým okolo seba. Pre niekoho je to prekvapenie, pre iného je to vyvrcholenie celoročného snaženia, logické vyvrcholenie momentálnej výkonnosti slovenského motokrosového tímu, ktorý sa zúčastnil na MXoEN 2011. V nedeľu slovenský motokrosový tím prepísal dejiny slovenského motokrosu, v nedeľu slovenský motokrosový tím na seba upozornil tým najkrajším spôsobom, pričom po pretekoch v Sevlieve spozorneli aj tie najlepšie európske "veľmoci". V nedeľu ráno neboli síce chalani s umiestnením svojho tímu spokojní, no po perfektnej vzájomnej spolupráci a po výborných "profesorských" jazdách dokázali, že sila je v tíme, že šport je nevyspytateľný a vyhrať môže len ten, kto príde do cieľa. Zo Sevlieva si krásny zážitok odvážali nielen pretekári, no odviezli si ho i všetci fanúšikovia motokrosu na Slovensku. Slovenský tím skončil na tretom mieste, zdolali ho teda len dva silné tímy a to tím z Holandska, ktorý stál na stupni najvyššom a tím z Francúzska, ktorý sa postavil o stupienok nižšie. Za Slovákmi skončili také tímy, ako sú Slovinci, Taliani, domáci Bulhari, ale aj chalani z Českej republiky.

Touto cestou by sme chceli poďakovať v prvom rade chalanom - pretekárom, lebo prívlastok pretekári si po bulharskom víkende naozaj právom zaslúžia, celému realizačnému tímu a v neposlednom rade sponzorom:  chalanom z FOX-u, spoločnosti GOLDFREN, OKR KTM Racing teamu, KRTZ teamu, LR Cosmetic teamu, cestovnej kancelárii AWERTOUR a všetkým, ktorí prispeli k tomu, že sme vôbec mohli na MXoEN vycestovať a úspešne reprezentovať Slovenskú republiku na takom významnom podujatí.

ĎAKUJEME !

Športová komisia TPM SMF

 

mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg mxoen-tlacovka-5679.jpg


Galéria obrázkov

© 2021 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania | rss export
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | tvorba web stránok